Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Safety Service - školení, prohlídky lešení a žebříků, speciální konstrukce

Nařízení vlády č.362/2005 Sb. ukládá uživatelům lešení a žebříků absolvovat uživatelské školení, přičemž rozsah, obsah a četnost školení, stejně jako způsob ověřování znalostí a vedení dokumentace o školení jsou ponechány na rozhodnutí zaměstnavatele.

Stejné nařízení vlády ukládá zaměstnavatelům zajištění provádění pravidelných prohlídek lešení a žebříků.

Safety Service - pro výrobky KRAUSE tato školení i prohlídky provádíme. V případě vašeho zájmu volejte 602 755 597 nebo pište Napište nám online , příp. využijte naší e-mailové adresy dssro@dssro.cz

Již 120 let (založena r. 1900) se zabývá hessenská firma KRAUSE systémy zajišťujícími bezpečný přístup k pracovním místům, která jsou umístěna nad zemí ve větších či menších výškách. Toto se odráží v široké standardní nabídce hliníkových pojízdných lešení, ale i hliníkových žebříků i schůdků , které jsou od 01.12.2017 navrhovány a vyráběny podle požadavků nejnovějších evropských norem EN 131-1/131-2. Všechny výrobky jsou klasifikovány jak pro profesionální, tak i privátní oblast použití. Toto je hlavní síla značky KRAUSE.

Certifikáty všech těchto výrobků jsou k dispozici, na vyžádání příslušný certifikát obratem zašleme.

Získané vědomosti, zkušenosti, ale i technologické dovednosti vytvořily základ pro další úspěšný segment v nabídce firmy KRAUSE a tou jsou speciální konstrukce na základě specifických požadavků zákazníků.

Bezpečnost, vysoký komfort užívání s využitím mnoha systémových prvků a modulů a současně příznivý poměr užitné hodnoty a ceny jsou hlavními hledisky při jejich navrhování a výrobě.

Dodržení platných bezpečnostních předpisů a norem je samozřejmostí. Na přání zákazníka lze provést i jejich certifikaci.

Zkušený tým konstruktérů a technologů i výrobní technologie firmy KRAUSE jsou připraveni navrhnout a realizovat vhodné řešení dle Vašich konkrétních požadavků.

DS, spol. s r.o.

Slovinská 36, 612 00  Brno
IČO: 47915226
DIČ: CZ47915226


Mobil: 604 686 662, 602 755 597,
E-mail: dssro@dssro.cz
Napište nám online