Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Filtrovat

Vyberte

A1 pracovní výška

C1 délka žebříku

Hliníkové žebříky jednodílné

Schéma, hliníkové žebříky jednodílné DIN EN 131-1 / 131-2Hliníkové jednodílné žebříky se používají jako žebříky příložné.

Firma KRAUSE nabízí tyto žebříky ve dvou výrobkových řadách: řada Corda a řada Monto-Profi. Jedná se zde předvším o komerční, cenové rozlišení. Z hlediska kvality, stability, bezpečnosti a komfortu užívání se jedná u obou řad o rovnocenné výrobky.Všechny výrobky obou těchto řad KRAUSE Corda i KRAUSE Monto-Profi odpovídají požadavkům ČSN EN 131-1 a ČSN EN 131-2 pro maximální možné zatížení 150 kg.

Řadu Corda označujeme jako žebříky pro nejširší použití s výhodou snadné manipulace a přepravy a to nejen pro chatu, dům či zahradu. S oblibou jsou tyto žebříky využívány také např. jako součást vybavení kamionů. Za 30 let našeho působení na českém a slovenské trhu si tyto žebříky zakoupily již také stovky montážních, stavebních i jiných firem a řemeslníků.  Jednodílné žebříky Corda nabízíme v provedení 8 až 12 příček s dosažitelnou pracovní výškou 3,20 až 4,30 m.

Řada Monto-Profi zahrnuje žebříky v provedení 6 až 18 příček s dosažitelnou pracovní výškou 2,80 až 6,05 m. Jsou to univerzální žebříky pro firmu, řemeslo, dům i zahradu v délkových provedeních nad rozsah řady Corda.

Výrobní provedení žebříků obou těchto řad s 16-ti násobným tvarovým lisovaným spojením mezi příčkou a bočnicí  zajišťuje vysokou tuhost, stabilitu a životnost žebříku.

Po celém obvodě podélně rýhované příčky a protiskluzové patky bočnic jsou základním prvkem vysokého stupně bezpečnosti a přispívají k dobrému pocitu pracovníka na žebříku.

Další možnosti bezpečného využití těchto žebříků, především ve ztížených pracovních podmínkách, skýtá v poslední době stále oblíbenější nabídka příslušenství k žebříkům.

Nejprodávanější v kategorii