Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Aktuality

25.4.2024
Neváhejte - VÝHODNÉ ZAVÁDĚCÍ CENY, nové typy za staré ceny !

Nové typy za staré ceny, nové modely ClimTec 777774 a 777775 za původní ceny,
nový ClimTec, to je vyšší vybavenost, nový typ zábradelních rámů KRAUSE GuardMatic, větší počet podlážek, maximální bezpečnost nejen při práci na lešení, ale i při montáži a demontáži, navíc úspora času

ClimTec dle ČSN EN 1004-1

Nový ClimTec čísla dílů / sestav 710123, 710147, 777774 a 777775 to je vyšší vybavenost, nový typ zábradelních rámů KRAUSE GuardMatic, větší počet podlážek, maximální bezpečnost nejen při práci na lešení, ale i při montáži a demontáži, navíc úspora času.


23.4.2024
AKČNÍ SLEVY TRVAJÍ !!! Rostoucí ceny energií i materiálu se jistě brzy projeví v dalším nárůstu cen konečných výrobků. Proto neváhejte a využijte jednorázového snížení cen pojízdných lešení KRAUSE již dnes. Oproti minulým cenám jsme snížili o 7 %.

Úklid v domě, v bytě nebo na chatě, práce na zahradě i v sadě jsou i v tomto období jistě aktuální. Schůdky nebo žebřík KRAUSE Vám tyto práce výrazně usnadní a navíc mohou být vhodným dárkem pro každou příležitost.

Většina výrobků skladem, okamžité dodání, solidní ceny, nejvyšší kvalita. Záruční doba 2, 5, 10 let dle konkrétního výrobku.

Prodejna a výdejna e-shopu Slovinská 36, 612 00 Brno - Královo Pole, areál fy Tocháček otevřeno  Po - Pá  7:00 -11:15 a 12:00 - 15:00, tel. 602 252 350, 602 755 597

Naše zboží může být vhodným dárkem pro každou příležitost.

Máte rodinný domek, zahradu a chcete partnera překvapit hodnotným a maximálně účelným dárkem pro údržbu domu i okolí (živé ploty apod.), pro zahradní a sadařské práce? Schůdky a žebříky jsou bezpečné a velmi operativní, avšak ne vždy optimální a pohodlné pro práce vyžadující delší čas a dosažení větších pracovních výšek (okapy, podhledy, střechy, vysoké živé ploty apod.)

Zde Vám může být nedocenitelným pomocníkem certifikované, cenově dostupné hliníkové lešení ClimTec s cenou již od 9 417,- Kč. Dodáváme v balících, necháte si to poslat nebo to "hodíte" na zahrádku auta a perfektní dárek máte doma.  
Laik i odborník  ocení, že  provádění některých prací z pohodlné plošiny oproti balancování na příčlích žebříku je nejen méně namáhavé, ale také bezpečnější.


20.4.2024
.... dárek od nás

Vážení zákazníci, můžete od nás vyhrát dárek ....

Velmi si vážíme názoru zákazníka na kvalitu našeho obchodu i na výrobky značky KRAUSE. O spokojenosti zákazníků svědčí i certifikát Ověřeno zákazníky udělený našemu obchodu předním nákupním rádcem Heureka.cz.

Heureka.cz zasílá po 10 dnech od objednávky provedené v e-shopu www.dssro.cz nakupujícímu e-mail s prosbou o provedení recenze - hodnocení uskutečněného obchodu a jeho spokojenosti. U zákazníků používajících poštovní server seznam.cz se mohou tyto e-maily objevit ve složce Hromadné. Vámi zaslaný názor prostřednictvím tohoto hodnocení je pro nás velmi cenný, předem Vám za něj děkujeme a tři vylosované zákazníky - recenzenty odměníme užitečným dárkem.

Za období 12/2022 až 11/2023 byli dne 1.12.2023 vylosováni a dárek - schůdky KRAUSE - vyhráli tito výherci: pan M.K. z Varnsdorfu, paní Z.Š. z Ivančic a pan V.S. z Prahy.

K 1.12.2024 budou opět vylosováni 3 výherci z hodnocení obdržených v období 12/2023 až 11/2024 a jejich autorům zašleme užitečný vánoční dárek - schůdky KRAUSE.

Váš DS KRAUSE team

 

 


15.4.2024
Zboží dodáváme expresní dopravou i na Slovensko, při dodávce nad 40 000,- Kč (bez DPH) doprava v ČR i na Slovensku zdarma

Již řadu let dodáváme zboží prostřednictvím expresní přepravní společnosti Toptrans i naším slovenským zákazníkům. Cenu dopravy pro konkrétní objednávku naleznete na stránce Dopravné. Případné další dotazy Vám rádi odpovíme.


14.4.2024
Lešení KRAUSE jsou vždy kompletní

Vážení zákazníci,
více než stoletá existence hessenské firmy KRAUSE a dnes již  třicetiletá spolupráce firem KRAUSE a DS a stejně dlouhé úspěšné působení firmy DS na českém trhu jsou pro Vaši volbu zárukou nejen kvality výrobku, ale v neposlední řadě i serióznosti jednání, odborného poradenství při výběru i zárukou dlouhodobého pozáručního servisu.

Firma DS Brno prodává 30 let žebříky a lešení výhradně značky KRAUSE. Výsledkem této dlouhodobé specializace jsou takové znalosti a zkušenosti s těmito výrobky, že jimi může těžko disponovat jakýkoliv jiný náhodný prodejce, či firma s nabídkou značek různých výrobců a různých komodit.

Věrnost jedné značce a úzká vazba na výrobce se odráží v kvalitě dodávek a především v kvalitě poradenského servisu ať již při koupi výrobku nového nebo v pomoci uživatelům při zajištění ztracených, poškozených či odcizených dílů ze sad pojízdných lešení nebo opotřebených plastových dílů u žebříků.

Optimální poměr užitné hodnoty a ceny pojízdných hliníkových lešení typových řad KRAUSE ClimTec, ProTecStabilo si získal v České republice sympatie stovek spokojených zákazníků, kteří se i po letech k nám vždy rádi vracejí.
Všechny výše uvedené certifikované produktové řady svařovaných hliníkových pojízdných lešení s nosností 200 kg/m2 (třída lešení 3) se staly synonymem bezpečnosti, spolehlivosti a maximálního komfortu práce.

Od roku 1993 se o tom v České republice přesvědčily stovky spokojených zákazníků od uživatelů v domácnosti přes majitele rodinných domků, chataře, řemeslníky, rodinné firmy až po firmy celostátního významu, nadnárodní koncerny a v neposlední řadě obecní úřady, školy, muzea, divadla a další organizace rozpočtové sféry.

Velmi nás těší, že jsme byli často vybráni v přísných výběrových řízeních. To dokumentuje již zmiňovaný optimální poměr užitné hodnoty a ceny výrobků značky KRAUSE především u pojízdných hliníkových lešení, hliníkových žebříků a schůdků.

Přes prokazatelné dlouhodobě velmi příznivé ceny (nepoměřujeme se s levnými nesvařovanými pojízdnými lešeními se zalisovanými příčkami a výrazně nižší nosností) jsme si Vám dovolili nabídnout pro tento měsíc několik speciálních cenových hitů a také několik sad použitých pojízdných lešení.

Vážení zákazníci, než uděláte finální rozhodnutí o nákupu Vámi vybrané sady pojízdného hliníkového lešení, vždy se u dodavatele přesvědčte, co sada v nabízené ceně obsahuje. V mnoha případech zjistíte, že  v ceně nejsou zahrnuta pojezdová kola či okopové zarážky, v mnoha případech není nabízen úplný počet podlážek. Najednou pak cena vzroste třeba i o 10 %. Pojízdná hliníková lešení KRAUSE dodávaná firmou DS jsou však vždy kompletní.

Dr. Ing. Jiří Dvorský
jednatel
DS, spol. s r.o.
Brno


10.4.2024
Upozornění

Na základě dotazů upozorňujeme na možná rizika nákupu z výprodejů skladů, které se na internetu objevují. Prodejce v mnoha případech ukončí svoji činnost a není schopen dostát svým závazkům (servis, garance). Podobná rizika vyloučíte nákupem lešení a žebříků u renomovaného prodejce. Firma DS se zabývá prodejem a poradenstvím výhradně výrobků Krause již 30 let. Stala se na českém trhu předním prodejcem v této oblasti se stovkami spokojených zákazníků.


8.4.2024
Safety Service - je u vás bezpečnost práce na prvním místě ?

Pokud ano...

pak si pořiďte žebřík nebo schůdky KRAUSE, které jsou navrhovány a od 01.12.2017 vyráběny dle nejpřísnějších požadavků nových evropských norem EN 131-1/131-2.

Všechny výrobky jsou klasifikovány jak pro profesionální, tak i privátní oblast použití.Toto je hlavní síla značky KRAUSE.

Certifikáty všech těchto výrobků jsou k dispozici, na vyžádání příslušný certifikát obratem zašleme.

DS KRAUSE team

 


4.12.2006
Jsme členy Českomoravské komory lešenářů již 18 let

Českomoravská komora lešenářů

Jsme zakládajícími členy Českomoravské komory lešenářů od roku 2006.