Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Filtrovat

Vyberte

A1 pracovní výška

A2 pracovní výška

A4 pracovní výška

C1 délka žebříku

C2 délka žebříku

D1 výška dvojáku

Hliníkové žebříky dvoudílné

Schéma, hliníkové žebříky dvoudílnéHliníkové dvoudílné žebříky se používají jako žebříky výsuvné, výsuvné s manipulačním lanem i jako žebříky víceúčelové - dvojáky.

Firma KRAUSE nabízí tyto žebříky ve dvou výrobkových řadách: řada Corda a řada Monto-Profi. Jedná se zde předvším o komerční, cenové rozlišení. Z hlediska kvality, stability, bezpečnosti a komfortu užívání se jedná u obou řad o rovnocenné výrobky.Všechny výrobky obou těchto řad KRAUSE Cordai KRAUSE Monto-Profi odpovídají požadavkům ČSN EN 131-1 a ČSN EN 131-2 pro maximální možné zatížení 150 kg.

DIN EN 131-1 / 131-2Řadu Corda označujeme jako žebříky pro nejširší použití s výhodou snadné manipulace a přepravy a to nejen pro chatu, dům či zahradu. Za 30 let našeho působení na českém a slovenské trhu si tyto žebříky zakoupily již také stovky montážních, stavebních i jiných firem a řemeslníků.  Dvoudílné žebříky Corda nabízíme v provedení 2x8 a 2x11 příček s dosažitelnou pracovní výškou až 6,35 m jako výsuvné i víceúčelové.

Řada Monto-Profi zahrnuje žebříky v provedení 2x9 až 2x18 příček jako výsuvné, výsuvné s manipulačním lanem  i víceúčelové s dosažitelnou pracovní výškou až 9,85 m. Jsou to univerzální žebříky pro firmu, řemeslo, dům i zahradu v délkových provedeních nad rozsah řady Corda.

Výrobní provedení žebříků obou těchto řad s 16-ti násobným tvarovým lisovaným spojením mezi příčkou a bočnicí zajišťuje vysokou tuhost, stabilitu a životnost žebříku.

Po celém obvodě podélně rýhované příčky a protiskluzové patky bočnic jsou základním prvkem vysokého stupně bezpečnosti a přispívají k dobrému pocitu pracovníka na žebříku.

Další možnosti bezpečného využití těchto žebříků, především ve ztížených pracovních podmínkách, skýtá v poslední době stále oblíbenější nabídka příslušenství k žebříkům.

Nejprodávanější v kategorii