Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Filtrovat

Vyberte

Příslušenství k žebříkům

DIN EN 131-1 / 131-2Příslušenství k žebříkům je vhodné jak pro žebříky řady Corda, tak i pro žebříky řady Monto-Profi. Systémové příslušenství Combi zajišťuje optimální bezpečnost a vysoký komfort práce na žebříku.

Pár hrotů zajistí naprosto stabilní ustavení žebříku na travnatém nebo měkkém podkladě. Velmi příznivá cena, maximální bezpečnost a stovky spokojených zahrádkářů a sadařů.

Univerzální stavitelnou prodlužovací nohu s výhodou využijete pro vyrovnání větších nerovností podkladu, např. schodů nebo soklů, stejně jako stavitelnou nohu stabilizační traverzy.

Distanční stavitelná rozpěra je výborným pomocníkem klempířů, štukatérů, natěračů i dalších řemesel. Zajišťuje optimální pracovní polohu na žebříku v těžko přístupných místech jako jsou římsy, okapy, přesahy střech apod. Umožňuje opřít žebřík v přesně definovaných bodech.

Patní stavitelná traverza se osvědčila jako cenově dostupný doplněk žebříků, které nejsou standardně dodávány s širokou patní stabilizační traverzou. Získáte tak další bezpečnostní prvek nejen pro příložné žebříky, ale i pro dvojáky, které jsou pak takto vybaveny dvěma patními traverzami. Patní stavitelná traverza navíc umožňuje vyrovnání podkladu např. u schodů  nebo soklů až do výškového rozdílu 17 cm.

Velmi oblíbenou je též stupačka / odkládací plocha pro zvýšení komfortu práce a pohodlné stání na příčkových žebřících. Především při dlouhodobějších pracech tak zamezíte nepříjemnému tlaku od příčky do klenku nohy. Při obráceném zavěšení stupačky vytvoříte odkládací pracovní misku.

Univerzální kloubový žebřík MultiMatic 4x3  (č.výrobku 120687 i 120632) lze osadit párem pracovních desek a vytvoříte tak pracovní plošinu s pracovní výškou do 2,95 m a  povoleným zatížením 150 kg nebo odkládací plochu. Pracovní desky jsou vyrobeny z protiskluzově upravené vodovzdorné masivní překližky nebo z ocelového plechu. 

Mimo řadu příslušenství Combi nabízíme ještě pro hliníkové schůdky Secury plastový kbelík o objemu 8 litrů , který se vkládá do výklopného rámu bezpečnostního madla systému MultiGrip

Nejprodávanější v kategorii