Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Filtrovat

Vyberte

A1 pracovní výška

A2 pracovní výška

A3 pracovní výška

A4 pracovní výška

A5 pracovní výška

C1 délka žebříku

C2 délka žebříku

D1 výška dvojáku

D2 výška třídílné sestavy

Hliníkové žebříky třídílné

Schémata, hliníkové žebříky třídílné Třídílné žebříky jsou mnohostranně použitelné jako příložné nebo výsuvné žebříky, jako dvojáky nebo jako dvojáky s nasazeným výsuvným třetím dílem.

Vyhledávané jsou především právě pro tuto možnost práce ve volném prostoru (bez opření) až do výšky 7,60 m jako dvoják s vysunutým třetím dílem. Při použití jako třídílný výsuvný opěrný žebřík je dosažitelná pracovní výška až 10,90 m.

Firma KRAUSE nabízí tyto žebříky ve dvou výrobkových řadách: řada Corda a řada Monto-Profi. Jedná se zde předvším o komerční, cenové rozlišení. Z hlediska kvality, stability, bezpečnosti a komfortu užívání se jedná u obou řad o rovnocenné výrobky.Všechny výrobky obou těchto řad KRAUSE Corda i KRAUSE Monto-Profi odpovídají požadavkům ČSN EN 131-1 a ČSN EN 131-2 pro maximální možné zatížení 150 kg.

Řadu Corda označujeme jako žebříky pro nejširší použití s výhodou snadné manipulace a přepravy a to nejen pro chatu, dům či zahradu. Za 30 let našeho působení na českém a slovenské trhu si tyto žebříky oblíbily již také stovky montážních, stavebních i jiných firem a řemeslníků.

DIN EN 131-1 / 131-2Třídílné žebříky Corda nabízíme v provedení 3x6 až 3x11 příček a ve variantě s označením TR i s možností postavení na schodech.

Řada Monto-Profi zahrnuje žebříky v provedení 3x6 až 3x14 příček. Jsou to univerzální žebříky pro firmu, řemeslo, dům i zahradu v délkových provedeních nad rozsah řady Corda. Modely 3x10 a 3x12 mají možnost postavení na schodech.

Výrobní provedení žebříků obou těchto řad s 16-ti násobným tvarovým lisovaným spojením mezi příčkou a bočnicí  zajišťuje vysokou tuhost, stabilitu a životnost žebříku.

Po celém obvodě podélně rýhované příčky a protiskluzové patky bočnic jsou základním prvkem vysokého stupně bezpečnosti a přispívají k dobrému pocitu pracovníka na žebříku.

Široká patní stabilizační traverza zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti.

Další možnosti bezpečného využití těchto žebříků, především ve ztížených pracovních podmínkách, skýtá v poslední době stále oblíbenější nabídka příslušenství k žebříkům.

Nejprodávanější v kategorii